Svadobné oznámenia sú neoddeliteľnou súčasťou každej svadby a možno ich považovať za formálny spôsob oznámenia tejto udalosti. Je to najjednoduchší spôsobom ako oznámiť všetky potrebné informácie o svadbe pre svojich blízkych. Najčastejšie, svadobné oznámenia dávame svojej rodine v obálke a to osobne alebo aj poštou. Aby oznámenie a pozvanie na svadbu bolo úplne, je zvykom do obálky k oznámeniu pridať aj pozvánku k stolu. Našim cieľom je vytvárať čo najkvalitnejšie svadobné oznámenia, ktoré potešia nie len Vás, ale aj Vašich blízkych. Preto oznámenia tlačíme na špeciálnych strojoch, ktoré toto všetko umožňujú. V našej ponuke taktiež nájdete okrem rôznych vzorov svadobných oznámení aj rôzne papiere, ktoré dodajú iný vzhľad pre tieto svadobné oznámenia. Ak sa neviete rozhodnúť s výberom papiera, radi Vám v tom pomôžeme. Taktiež nás môžete osobne navštíviť na našej predajni v Trnave, kde Vám radi poradíme a ukážeme rôzne vzory svadobných oznámení.Ak by sa Vám nakoniec žiadne svadobné oznámenia nepáčili z našej ponuky, radi Vám vyrobíme originálne, podľa Vašich predstáv.

Počet produktov: 79

Podkategórie

 • Kreslené svadobné...
  Kreslené svadobné oznámenia sú jeden zo spôsobov ako vtipne a milo oznámiť najdôležitejšiu udalosť života. Kreslené postavičky alebo zvieratká sú tzv. synonymom svadobčanov, kde ich kreslená grafika dokonale vystihuje a charakterizuje. Často krát sa v nich svadobčania vidia a preto volia kreslené oznámenia.
 • Vtipné svadobné oznámenia
  Vtipné svadobné oznámenia predstavujú spôsob ako veselo a odľahčene oznámiť Váš veľký svadobný deň. Zvyčajne vtipné svadobné oznámenie charakterizuje veselá a vtipná postavička alebo grafika, pomocou ktorej nie len oznámite Váš deň ale pobavíte aj Vašich známych.
 • Elegantné svadobné...
  Vhodným výberom papiera a oznámenia z našej ponuky dostanete elegantné svadobné oznámenia, ktoré sa budú páčiť všetkým Vašim blízkym.
 • Svadobné oznámenia s...
  Svadobné oznámenie s fotkou predstavuje asi najviac osobné svadobné oznámenie, pretože z časti obsahuje „kúsok z Vás“. Je na Vás aký druh fotografie si zvolíte ale vždy to bude Vaše svadobné oznámenie, kde fotkou z časti vyjadríte Vašu lásku, povahu, životný štýl a mnoho ďalšieho. Svadobným oznámením s fotografiou sa taktiež pripomeniete Vašim známym, ktorí Vás dlhšiu dobu nevideli a samozrejme zostane ako pamiatka na Váš nadchádzajúci svadobný deň.
 • Jednoduché svadobné...
  Jednoduché svadobné oznámenia obsahujú text a drobnú grafiku a prevažne nepotlačenú plochu, ktorá necháva priestor pre vyniknutie papiera. Preto, pri použití vhodného papiera možno tieto svadobné oznámenia považovať aj za elegantné.
 • Retro svadobné oznámenia
  Retro svadobné oznámenia prinášajú z časti spomienku na minulé roky, kedy všetko bolo iné. Ľudia si volia túto variantu, pretože je to pre nich niečo iné alebo zabudnuté. Retro je niečo čo prichádza späť z minulosti. Ako v iných bežných veciach v živote, retro prichádza aj medzi svadobné oznámenia, kedy často krát pripomína aj spomienky. Mnoho svadobných párov majú v tomto štýle aj celú svadbu.
 • Romantické svadobné...
  Romantické svadobné oznámenia zobrazujú prejav lásky dvoch ľudí. Často krát vystupujú na romantických oznámeniach srdcia, prstene, kvety alebo postavy. Romantickými oznámeniami môžete svetu ukázať Vašu veľkú lásku.
 • Luxusné svadobné...
  Luxusné svadobné oznámenia, ktoré sú ručne dorábané, buď lepením, skladaním, rezaním atď.
Na stránku
Showing 1 - 20 of 79 items