Sklenený pivný pohár s fotkou Zväčšený náhlaď

Sklenený pivný pohár s fotkou

Pivný krígeľ s potlačou je veľmi vhodný darček pre všetkých čo majú radi pivo. Je vyrobený z matného, hrubého skla, ktoré dodáva poháru na kvalite. Pohár s fotkou ma objem 400 ml, čo je ideálne aj veľkosťou pohára. Ucho pohára je robustné, čo umožňuje pohodlné držanie v ruke.

Viac detailov

16,50 €

  • Výška: 15 cm

    Priemer: 8 cm

    Objem: 400 ml

    Potlačiteľná plocha: 10x20 cm

    Pri produktoch vyrobených zo skla treba brať do úvahy, že nie sú z bielej farby a teda výsledná potlač nebude natoľko výrazná.

Prispôsobiť produkt
Súbor

Pre vytvorenie produktu je nutné aby ste nahrali súbor s údajmi, ktoré chcete aby sa na danom produkte nachádzali. Povolené formáty: *.jpg,*.png,*.gif, *.pdf, *.zip, *.doc, *.docx, *.rtf, *.txt. Ak máte viac súborov, vytvorte ZIP archív. Ak máte problémy s nahratím súboru, skúste pozrieť sekciu FAQ alebo nás kontaktujte.

Súbor
 
Zaslať návrh na mail pred tlačou:
Ak si prajete vidieť Váš produkt ešte pred výrobou, zvolte možnosť "Áno". Vytvorený grafický návrh vybraného produktu Vám bude zaslaní mailom na náhľad. Táto možnosť môže spôsobiť oneskorené doručenie vytvoreného produktu k Vám domov, z dôvodu čakania na schválenie návrhu. Ak zvolíte možnosť "Nie", Vaša objednávka bude omnoho rýchlejšie vybavená. Zaručujeme precíznosť a kvalitu pri návrhu Vášho produktu.
 
Nie
 
 
Áno
 
  
  Množstvo: