Narodeninové oznámenie - kytica ruží Zväčšený náhlaď

Narodeninové oznámenie - kytica ruží

Narodeninové oznámenie s kyticou ruží je vhodné hlavne pre dámy,ktoré čoskoro oslávia svoje životné jubileum. Táto narodeninová pozvánka je vhodná ako pre mladšie generácie, tak i pre staršie. Typ písma zabezpečí bezproblémovú čitateľnosť aj starším ľudom, čo býva často krát problém. Odporúčame vybrať rôzne kreatívne papiere, ktoré dodajú pozvánke na slávnosti.

Viac detailov

0,35 €

Minimálne množstvo je 20

  • Rozmery: 140x100 mm

Prispôsobiť produkt
Typ papiera

Pre pomoc s výberom papiera skúste kliknúť na Materiály na ktoré tlačíme.

Súbor

Pre vytvorenie produktu je nutné aby ste nahrali súbor s údajmi, ktoré chcete aby sa na danom produkte nachádzali. Povolené formáty: *.jpg,*.png,*.gif, *.pdf, *.zip, *.doc, *.docx, *.rtf, *.txt. Ak máte viac súborov, vytvorte ZIP archív. Ak máte problémy s nahratím súboru, skúste pozrieť sekciu FAQ alebo nás kontaktujte.

Súbor
 
Zaslať návrh na mail pred tlačou:
Ak si prajete vidieť Váš produkt ešte pred výrobou, zvolte možnosť "Áno". Vytvorený grafický návrh vybraného produktu Vám bude zaslaní mailom na náhľad. Táto možnosť môže spôsobiť oneskorené doručenie vytvoreného produktu k Vám domov, z dôvodu čakania na schválenie návrhu. Ak zvolíte možnosť "Nie", Vaša objednávka bude omnoho rýchlejšie vybavená. Zaručujeme precíznosť a kvalitu pri návrhu Vášho produktu.
 
Nie
 
 
Áno
 
Obálka

Vyberte, ak si želáte aj obálky.

  
  Množstvo: