Svadobné oznámenie - pod dáždnikom Zväčšený náhlaď

Svadobné oznámenie - pod dáždnikom

Toto kreslené svadobné oznámenie je veľmi farebné a živé. Na obrázku je párik ako sa spoločné ukrýva pod dáždnikom pred dažďom.

Viac detailov

0,45 €

Minimálne množstvo je 20

  • Na svadobnom oznámení je možné zmeniť farbu, typ písma a taktiež text svadobného oznámenia.

    V cene je zahrnutý biely kriedový papier. Typ papiera si môžete zmeniť pri objednávaní svadobného oznámenia. Prehľaď papierov nájdete tu: http://www.allprint.sk/content/3-materialy-na-ktore-tlacime

    Rozmery: 140x100mm - rozmer vhodný do obálky C6

    K svadobným oznámeniam vieme podľa potreby zákazníka vyrobiť rovnakého štýlu aj menovky na stôl, pozvánky k stolu a etikety na fľaše.

Prispôsobiť produkt
Typ papiera

Pre pomoc s výberom papiera skúste kliknúť na Materiály na ktoré tlačíme.

Súbor

Pre vytvorenie produktu je nutné aby ste nahrali súbor s údajmi, ktoré chcete aby sa na danom produkte nachádzali. Povolené formáty: *.jpg,*.png,*.gif, *.pdf, *.zip, *.doc, *.docx, *.rtf, *.txt. Ak máte viac súborov, vytvorte ZIP archív. Ak máte problémy s nahratím súboru, skúste pozrieť sekciu FAQ alebo nás kontaktujte.

Súbor
 
Zaslať návrh na mail pred tlačou:
Ak si prajete vidieť Váš produkt ešte pred výrobou, zvolte možnosť "Áno". Vytvorený grafický návrh vybraného produktu Vám bude zaslaní mailom na náhľad. Táto možnosť môže spôsobiť oneskorené doručenie vytvoreného produktu k Vám domov, z dôvodu čakania na schválenie návrhu. Ak zvolíte možnosť "Nie", Vaša objednávka bude omnoho rýchlejšie vybavená. Zaručujeme precíznosť a kvalitu pri návrhu Vášho produktu.
 
Nie
 
 
Áno
 
Obálka

Vyberte, ak si želáte aj obálky.

  
  Množstvo: