Tričko s fotkou

Buď originálny a vytvor si vlastné tričko s fotkou, ktoré nikto iný nemá alebo ho daruj ako darček svojmu blízkemu. Tričko potlačíme z prednej alebo zadnej strany. Na výber pánske,dámske a detské tričká.

Prečo práve tričko s fotkou od nás?

+ dlhoročné skúsenosti+ dlhá životnosť potlače
+ overená technológia potlače+ tričká máme skladom

Viac detailov

12,00 €

 • Tabuľku veľkostí si môžete pozrieť tu.

  Tabuľka veľkostí

  Dôkladne si pozrite tabuľku veľkostí. Pri nesprávnej veľkosti nie je možné vratiť/ reklamovať tovar nakoľko sa jedná o originálny výrobok.

  Farba trička: biela

  Detské tričko:

  Detské tričko strednej gramáže s bočnými švami. Úzky priekrčník s prídavkom 5 % elastanu. Vnútorná časť zadného priekrčníku je začistená tkanou páskou. Spevnený ramenný šev.

  Materiál: 100% bavlna

  Gramáž: 160g/m2

  Dámske tričko:

  Kvalitné dámske tričko strednej gramáže. Zúžený strih zvýrazňujúci dámsku siluetu. Úzky lem priekrčníku z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu. Zpevňujúca ramenná páska.

  Materiál: 100% bavlna

  Gramáž: 160g/m2

  Pánske tričko:

  Kvalitné pánske tričko strednej gramáže. Kvalitný priekrčník s prídavkom 5 % elastanu so spevňujúcou ramennou páskou. Silikónová úprava. Trup po bokoch bez švíkov.

  Materiál: 100% bavlna

  Gramáž: 160g/m2

Prispôsobiť produkt
Súbor

Pre vytvorenie produktu je nutné aby ste nahrali súbor s údajmi, ktoré chcete aby sa na danom produkte nachádzali. Povolené formáty: *.jpg,*.png,*.gif, *.pdf, *.zip, *.doc, *.docx, *.rtf, *.txt. Ak máte viac súborov, vytvorte ZIP archív. Ak máte problémy s nahratím súboru, skúste pozrieť sekciu FAQ alebo nás kontaktujte.

Súbor
 
Veľkosť potlače
 
A4 (cca 21x30 cm)
 
Umiestnenie potlače
  
  Množstvo: