Fotodarčeky

Darujte originálne fotodarčeky svojim blízkym k ich sviatku, Vianociam, Valentínu alebo len tak.

Na našej stránke nájdete širokú ponuku fotodarčekov, ktoré potešia každú vekovú kategóriu. Stačí si vybrať konkrétny fotodarček, nahrať fotografiu a o všetko sa postaráme my.  Fotografiu upravíme podľa potreby tak, aby čo najlepšie fotodarčeky vyzerali. Taktiež Vám vieme zaslať grafický návrh na schválenie, pre prípadnú kontrolu. Aby bol fotodarček čo najviac osobný, môžete Vám naň potlačiť aj rôzny text, ktorý urobí fotodarček naozaj originálnym. Potešte svojich blízkych jedinečným darčekom.

Potláčame rôzne materiály:

- keramiku, napr. hrnček s fotkou
- sklo, napr. sklenená fotografia
- textil, napr. vankúš s fotkoutričko s fotkou alebo zástera s fotkou
kov
- drevo/papier, napr. puzzle s fotkou

Snažíme sa neustále prichádzať na trh s niečim novým, čo Vás naozaj poteší.

Počet produktov: 43

Podkategórie

  • Hrnčeky s fotografiou
  • Foto magnetky

    Vlastné foto-magnetky od AllPrint.sk sú ideálny spôsob ako si pripomenúť krásne prežité chvíle alebo ako fotodarček pre Vašich blízkych s fotografiami, ktoré si všimnú zakaždým ako otvoria chladničku. Magnetky sú perfektné pre dovolenkové fotografie, fotografie s priateľmi, školské fotografie a mnoho ďalších. Kombináciou malých a veľkých fotomagnetiek skrášlite Vašu domácnosť alebo kanceláriu. Môžete taktiež pridať svoje vlastné texty v rôznych grafických úpravách, na ktoré si vždy zmyslíte pozretím na chladničku. Magnetky s fotografiami ponúkame v rôznych prevedeniach od malých až po veľké, vrátane kruhu alebo srdca.

  • Textilné fotodarčeky
  • Kovové fotodarčeky

    Kovové fotodarčeky sú vyrobené z nerezovej chirurgickej ocele vysokej akosti s označením 316L, ktorá je najvhodnejšia pre výrobu šperkov a príveskov. Je odolná voči neoxidujúcim kyselinám a korózii, neohýba sa, neláme sa, nemení farbu, na povrchu sa netvoria žiadne škvrny. Chirurgická oceľ je hypoalergénna (nevyvoláva žiadne alergické reakcie), neuvoľnuje žiadne niklové soli, preto sa používa aj vo farmaceutickom priemysle. Na výber gravírovanie alebo plnofarebná potlač. Gravírovanie je technológia, ktorej princíp spočíva v odoberaní materiálu v rôznych veľkostiach. Takto môžeme docieliť rôzne odtiene. Plnofarebná potlač je takmer nezničiteľná, dlhotrvácna a bežným nosením nezničiteľná. Potlač je priamo na produkte- nejedná sa o žiadnu nálepku. Vzhľad, lesk a chirurgická oceľ dotvára plnofarebnú potlač na produkte veľmi realistickú a vysoko kvalitnú.

  • Ostatné fotodarčeky
  • Tričko s potlačou
Na stránku
Showing 1 - 20 of 43 items