Svadobné oznámenie - kvetinové Zväčšený náhlaď

Svadobné oznámenie - kvetinové

Svadobné oznámenie plné kvetov je vhodné na svadbu pre všetkých zaľúbených. Toto kvetinové oznámenie má prehľadný text, ktorý vynikne na pozadí oznámenia. Celé oznámenie má farebný nádych kvetov.

Viac detailov

0,45 €

Minimálne množstvo je 20

  • Na svadobnom oznámení je možné zmeniť farbu, typ písma a taktiež text svadobného oznámenia.

    V cene je zahrnutý biely kriedový papier. Typ papiera si môžete zmeniť pri objednávaní svadobného oznámenia. Prehľaď papierov nájdete tu: http://www.allprint.sk/content/3-materialy-na-ktore-tlacime

    Rozmery: 140x100mm - rozmer vhodný do obálky C6

    K svadobným oznámeniam vieme podľa potreby zákazníka vyrobiť rovnakého štýlu aj menovky na stôl, pozvánky k stolu a etikety na fľaše.

Prispôsobiť produkt
Typ papiera

Pre pomoc s výberom papiera skúste kliknúť na Materiály na ktoré tlačíme.

Súbor

Pre vytvorenie produktu je nutné aby ste nahrali súbor s údajmi, ktoré chcete aby sa na danom produkte nachádzali. Povolené formáty: *.jpg,*.png,*.gif, *.pdf, *.zip, *.doc, *.docx, *.rtf, *.txt. Ak máte viac súborov, vytvorte ZIP archív. Ak máte problémy s nahratím súboru, skúste pozrieť sekciu FAQ alebo nás kontaktujte.

Súbor
 
Zaslať návrh na mail pred tlačou:
Ak si prajete vidieť Váš produkt ešte pred výrobou, zvolte možnosť "Áno". Vytvorený grafický návrh vybraného produktu Vám bude zaslaní mailom na náhľad. Táto možnosť môže spôsobiť oneskorené doručenie vytvoreného produktu k Vám domov, z dôvodu čakania na schválenie návrhu. Ak zvolíte možnosť "Nie", Vaša objednávka bude omnoho rýchlejšie vybavená. Zaručujeme precíznosť a kvalitu pri návrhu Vášho produktu.
 
Nie
 
 
Áno
 
Obálka

Vyberte, ak si želáte aj obálky.

  
  Množstvo: