V tejto kategórii nie je žiadny produkt.

Podkategórie

 • Pozvánka k stolu
 • Pre novomanželov
 • Etikety na fľaše

  Etikety na fľaše od vína alebo pálenky sú vhodné ako na svadbu tak i na rôzne oslavy. Vašim fľašiam dodajú na originalite a často krát poslúžia ako pamiatka na svadbu alebo oslavu. Na etikety Vám vytlačíme čokoľvek.

 • Menovky na stôl

  Menovky na stôl sú vhodné nie len na svadbu ale aj na narodeninovú oslavu. Menovky ponúkame v dvoch variantoch a to ako kartičku 9x5 cm alebo „stojaté A“. Taktiež máme v ponuke niekoľko druhov papierov, ktoré dodajú menovkám eleganciu. Na menovky Vám vytlačíme mená podľa Vášho priania, poprípade necháme voľné pre Vaše dopísanie.

 • Svadobné oznámenia

  Svadobné oznámenia sú neoddeliteľnou súčasťou každej svadby a možno ich považovať za formálny spôsob oznámenia tejto udalosti. Je to najjednoduchší spôsobom ako oznámiť všetky potrebné informácie o svadbe pre svojich blízkych. Najčastejšie, svadobné oznámenia dávame svojej rodine v obálke a to osobne alebo aj poštou. Aby oznámenie a pozvanie na svadbu bolo úplne, je zvykom do obálky k oznámeniu pridať aj pozvánku k stolu. Našim cieľom je vytvárať čo najkvalitnejšie svadobné oznámenia, ktoré potešia nie len Vás, ale aj Vašich blízkych. Preto oznámenia tlačíme na špeciálnych strojoch, ktoré toto všetko umožňujú. V našej ponuke taktiež nájdete okrem rôznych vzorov svadobných oznámení aj rôzne papiere, ktoré dodajú iný vzhľad pre tieto svadobné oznámenia. Ak sa neviete rozhodnúť s výberom papiera, radi Vám v tom pomôžeme. Taktiež nás môžete osobne navštíviť na našej predajni v Trnave, kde Vám radi poradíme a ukážeme rôzne vzory svadobných oznámení.Ak by sa Vám nakoniec žiadne svadobné oznámenia nepáčili z našej ponuky, radi Vám vyrobíme originálne, podľa Vašich predstáv.