V tejto kategórii nie je žiadny produkt.

Podkategórie

 • Tlač vizitiek

  Tlač vizitiek

  Vizitky sú základom každej firmy či podnikateľa, ktorí sa snažia naviazať nové kontakty. Vizitky sú taktiež vhodné aj na osobné prezentovanie, ktoré je profesionálnejšie.

  Vizitky si môžete objednať z našich balíkov, v ktorých nájdete aj na výber rôzne druhy papier a iné možnosti prevedenia vizitiek. Cena vizitiek je konečná, pripočíta sa už len poštovné a balné. Nezaoberáme sa len tlačením vizitiek, ale aj ich návrhom, rezaním, zabalením a doručením. Taktiež Vám vieme grafický návrh vizitiek uložiť na náš server a v budúcnosti už nebudete potrebovať nový návrh.

  Tlač vizitiek si môžete jednoducho objednať z dolu uvedených balíkov, podľa potrebného množstva. Aj u nás platí, čím viac tlačíte, tým menej platíte. Vizitky Vám vytlačíme už od 0,05€ za kus.

  Ak nemáte vlastný návrh, nechajte to na nás. Za grafický návrh vizitiek u nás neplatíte, je zdarma! Stačí, ak nám pošlete potrebné údaje, ktoré sa majú na vizitke nachádzať a napíšete Vašu predstavu. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie a až potom začíname s výrobou vizitiek.

 • Promočné Oznámenia

  Promočné oznámenia si dávajú vyrábať absolventi vysokých škôl, ktorý ukončili vysokú školu štátnou skúškou. Zvyčajne sa jedná o druhý stupeň, avšak často krát sa stretávame s výrobou promočných oznámení aj pre bakalárov (1. stupeň). Promočné oznámenia hlavne obsahujú údaje, kde a kedy bude absolvent promovaný a aký titul mu bude udelený. Tieto oznámenia potom „rozdáva“ svojim blízkym. V našej ponuke nájdete niekoľko vzorov promočných oznámení, avšak, ak by Vás nič neoslovili, vieme Vám vyrobiť promočné oznámenia podľa Vášho želania. Taktiež Vám radi prispôsobíme naše existujúce. Dôležitou častou promočných oznámení je samotný papier, ktorý úplne zmení vzhľad oznámenia. V našej ponuke nájdete niekoľko zaujímavých papierov, ktoré dodajú Vášmu oznámeniu na kvalite. Ak by ste si nevedeli vybrať, radi Vám poradíme. Poprípade nás navštívte v našej predajni v Trnave, kde Vám promočné oznámenia hneď ukážeme vytlačené.

 • Narodeninové oznámenia

  Oznámte Vaše jubileum narodeninovými oznámeniami podľa Vášho vkusu. Vyberte si vhodné narodeninové oznámenie, ktoré Vás najviac vystihuje. V ponuke máme niekoľko vzorov ale ak by Vás náhodou žiadna narodeninová pozvánka neoslovila, vyrobíme Vám pozvánku na mieru.