Tlač vizitiek

Vizitky sú základom každej firmy či podnikateľa, ktorí sa snažia naviazať nové kontakty. Vizitky sú taktiež vhodné aj na osobné prezentovanie, ktoré je profesionálnejšie.

Vizitky si môžete objednať z našich balíkov, v ktorých nájdete aj na výber rôzne druhy papier a iné možnosti prevedenia vizitiek. Cena vizitiek je konečná, pripočíta sa už len poštovné a balné. Nezaoberáme sa len tlačením vizitiek, ale aj ich návrhom, rezaním, zabalením a doručením. Taktiež Vám vieme grafický návrh vizitiek uložiť na náš server a v budúcnosti už nebudete potrebovať nový návrh.

Tlač vizitiek si môžete jednoducho objednať z dolu uvedených balíkov, podľa potrebného množstva. Aj u nás platí, čím viac tlačíte, tým menej platíte. Vizitky Vám vytlačíme už od 0,05€ za kus.

Ak nemáte vlastný návrh, nechajte to na nás. Za grafický návrh vizitiek u nás neplatíte, je zdarma! Stačí, ak nám pošlete potrebné údaje, ktoré sa majú na vizitke nachádzať a napíšete Vašu predstavu. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie a až potom začíname s výrobou vizitiek.

Počet produktov: 4
Showing 1 - 4 of 4 items