POTLAČ HRNČEKOV

Potláčame hrnčeky rôznymi motívmi podľa Vášho priania. Potlač na hrnčeky je realizovaná sublimačnou metódou, ktorá umožňuje vyrábať už od jedného kusu.

Najčastejšie potláčame biele hrnčeky, avšak v ponuke máme aj s farebným lemom, vnútrom, uškom, a taktiež sklenené hrnčeky. Objem hrnčekov je cca 300 ml. Po dohode zabezpečíme aj hrnčeky o objeme cca 150 ml.

 Potlač hrnčekov

Cenník potlače hrnčekov

Cena potlače hrnčekov závisí od objednaného počtu kusov. Hrnčeky Vám vyrobíme už od jedného kusu.Taktiež ponúkame komisionálny predaj.

 

Počet kusov:1 - 34 - 1011 - 5051 - 100101 - 200
Hrnček (biely 300ml):7,50 €6 €5 €4 €3 €

 Cena iných hrnčekov na vyžiadanie. Pri objednávkach väčších množstiev (nad 200 kusov z jedného motívu) sa pýtajte na ceny. Nie sme platcami DPH.

 

Grafické podklady na výrobu hrnčekov

Pri výrobe hrnčekov je veľmi dôležitá kvalita fotografie. Najlepšie, ak nám dodáte fotografie vo vysokom rozlíšení. Ak by sme zistili, že fotografia nie je práve najkvalitnejšia, a teda by nebola vhodná na výrobu hrnčekov, budeme Vás o tomto stave samozrejme informovať. Na hrnčeky je samozrejme možné umiestniť akýkoľvek text.

Objednávka hrnčekov

Väčšie množstvá hrnčekov si môžete objednať prostredníctvom e-mailu allprint@allprint.sk, kde nám uvediete Vaše fakturačné a dodacie údaje, počet kusov, zašlete fotografiu, text a napíšete Vaše požiadavky. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie aj s cenovou kalkuláciou. O stave objednávky Vás budeme pravidelne informovať.

Ak máte záujem o menšie množstvo hrnčekov s potlačou, objednávku môžete vytvoriť aj priamo cez náš eshop na tomto odkaze: 

HRNČEK S FOTKOU