Výroba suvenírov

VÝROBA SUVENÍROV

Suveníry sú súčasťou každého mesta, pamiatky, hradu, zámku, jaskyne atď. Zaoberáme sa výrobou rôznych suvenírov, ktoré Vám vyrobíme už od 1 ks. V ponuke máme viacero druhov suvenírov, avšak najpredávanejšie sú magnetky, ktorú si zvyčajne kúpi skoro každý návštevník. Ako praktický suvenír sa hodí hrnček s potlačou.
Po dohode Vám zašleme vzorky suvenírov.

Výroba magnetiek

Výroba magnetiek

Magnetky sú najpredávanejším suvenírom nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ich celkový malý rozmer umožňuje pohodlné uschovanie v peňaženke či v batohu a cenovo sú dostupné každému. Vďaka magnetu dobre držia na každom kovovom povrchu a sú tak stále na očiach, napr. na chladničke.

Vyrábame ohybné magnetky z 1 mm hrubej magnetickej fólie, ktoré majú perleťový povrch, vďaka ktorému sú veľmi obľúbené. Taktiež vyrábame drevené magnetky z hrubej drevenej preglejky a kovové magnetky, ktoré pôsobia 3D dojmom.

Viac info..

Potlač hrnčekov

Potlač hrnčekov

Hrnček potlačený rôznym motívom vyrobíme v plnofarebnom prevedení. Preto sú hrnčeky vhodné aj na potlač fotiek alebo aj nápisov.Kvalita potlače fotografií je veľmi vysoká, a preto je vhodné použiť len kvalitné fotografie. Najlacnejšia varianta je biely hrnček. Po dohode vieme zabezpečiť hrnčeky s farebným uškom, lemom alebo vnútrom. Taktiež zabezpečíme aj menšie hrnčeky.

Viac info...

Výroba odznakov

Potlač hrnčekov

Odznak je jeden z najlacnejších suvenírov, ktorý je často používaní na propagáciu firiem, pamiatok, hnutí, skupín a mnoho iného. Výhodou odznaku je rýchle a ľahké pripnutie na odev alebo iný textil. Vrchná strana odznaku je pokrytá priesvitnou fóliou, ktorá odznak chráni pred poškodením.

Viac info...