Výroba magnetiek

VÝROBA MAGNETIEK

Magnetky patria medzi základné suveníry, po ktorých je veľký dopyt. Ich výhodou je nízka cena, schopnosť upútať a možnosť umiestnenia na hocijaký kovový povrch, ktorý môže byť aj mierne zakrivený. Za ďalšiu výhodu možno považovať aj ich veľkosť, ktorá nezaberie veľa miesta.

Výroba magnetiek nie je nijako limitovaná počtom kusov, avšak, ako inde aj u nás platí, čím viac si objednáte, tým menej zaplatíte.

Po dohode vieme magnetky vyrábať aj na komisionálny predaj so zaujímavou cenou.

Magnetky Vám vyrobíme z Vašej alebo nami dodanej fotografie pamiatky, miesta, hradu, zámku, jaskyne, atď. Magnetky môžete použiť aj na rôzne promoakcie, oslavy, svadby, pri ktorých sa magnetka stáva krásnou spomienkou, ktorú môžete mať stále na očiach.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú magnetku si vybrať, radi Vám zdarma zašleme vzorku magnetiek. Vzorky magnetiek Vám môžeme vyrobiť aj z Vašich fotografií.

Vyrábame tieto druhy magnetiek:

Ohybné magnetky

Ohybné magnetky

Najlacnejšia a najpredávanejšia varianta magnetky. Výhodou je spomínaná cena, veľkosť, ohybnosť a povrchová úprava, ktorá dodáva magnetke na elegancii. Tieto magnetky taktiež odporúčame aj pre svadby. Farebnosť magnetky je vo fotokavalite.

Kovové magnetky

Kovové magnetky

Okrúhly druh magnetky, ktorý zaujme svojim robustným prevedením a 3D dojmom. Kvalita prevedenia je porovnateľná s fotokavalitou. Povrch magnetky tvorí lesklá fólia, ktorá dodáva magnetke na kvalite.

Plechové magnetky

Plechové magnetky

Veľmi pevná magnetka vyrobená z hliníkového plechu o hrúbke 1 mm a rozmeroch 9x5 cm, ktorá má zaoblené rohy. Prevedenie magnetky zaujme už na prvý pohľad aj vďaka lesklému povrchu.

Drevené magnetky

Drevené magnetky

Veľmi zaujímavý druh magnetky, ktorého je cieľom poukázať na kvalitu dreva. Tieto magnetky sú vyrábané z hrubej drevenej preglejky, na ktorej je zo spodnej strany nalepený silný magnetický plát. Tieto magnetky sú výnimočné tým, že pri výrobe sa používa špeciálna technika, ktorá zachováva viditeľnosť štruktúry dreva.