Výroba odznakov

VÝROBA ODZNAKOV

Okrúhle kovové odznaky so zatváracím špendlíkom sú vhodným suvenírom, ktorý môžete pripnúť na odev či batoh, taktiež na iný tvrdý textil. Odznak je vypuklý a pôsobí 3D dojmom. Odznaky sa najčastejšie vyrábajú na propagáciu, festivaly, pre kapely a iné hnutia. Odznak môžete pripnúť na akékoľvek miesto odevu, bez nejakého poškodenia textílie.

Cenník výroby odznakov

Cena výroby odznakov závisí od objednaného počtu kusov z jedného motívu. Odznaky Vám vyrobíme už od jedného kusu. Taktiež ponúkame komisionálny predaj.

Počet kusov od:1105010050010002000 a viac
Odznak 37 mm:1,45 €0,65 €0,45 €0,40 €0,30 €0,25 €kontaktujte nás
Odznak 56 mm:1,5 €0,7 €0,50 €0,45 €0,35 €0,30 €kontaktujte nás

Cena iných rozmerov na vyžiadanie. Pri objednávkach väčších množstiev (nad 2000 kusov z jedného motívu) sa pýtajte na ceny. Nie sme platcami DPH.

Grafické podklady na výrobu odznakov

Pri výrobe odznakov ako aj iných suvenírov je veľmi dôležitá kvalita obrázku (fotografie). Preto sa prosím snažte dodávať fotografie vo veľkom rozlíšení. Ak by sme zistili, že fotografia nie je práve najkvalitnejšia, a teda by sa nehodila na výrobu magnetiek, budeme Vás o tomto stave samozrejme informovať.

Objednávka odznakov

Odznaky si môžete objednať prostredníctvom e-mailu allprint@allprint.sk, kde nám uvediete Vaše fakturačné a dodacie údaje, počet kusov, zašlete fotografiu, text a napíšete Vaše požiadavky. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie aj s cenovou kalkuláciou. O stave objednávky Vás budeme pravidelne informovať.

Odznaky si taktiež môžete objednať cez tento formulár:

Vzorky zdarma zasielame s našou grafikou. Pri väčších objednávkach, aj s Vašou grafikou.

Vyberte prosím niektorú možnosť.

Napíšte prosím počet kusov aby sme Vám vedeli vypočítať cenu.

Môžete nám poslať Vašu grafiku, fotografie.

Napíšte nám prosím, o čo máte záujem.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov (čl.8. Ochrana údajov).

Ukážka vyrobených odznakov

Nižšie si môžete pozrieť zopár ukážok z našej práce. Odznaky sú vyrobené v rôznych veľkostiach. Odznaky vyrábame ako reklamné odznaky, suveníry, svadobné odznaky a na hocijaké iné využitie.

Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov Výroba odznakov