Plechové magnetky

Na prvý pohľad zaujmú kvalitným prevedením, následne ich pevnosťoulesklým povrchom, také sú plechové magnetky. Vďaka magnetickému plátu, ktorý je prilepený z druhej strany magnetky, pôsobia tie plechové magnetky ako vystupujúce do priestoru. Magnetka je vyrobená z 1mm hrubého hliníkového plechu, ktorý má zaoblené rohy.

Cenník výroby magnetiek

Cena výroby magnetiek závisí od objednaného počtu kusov. Magnetky Vám vyrobíme už od jedného kusu. Taktiež ponúkame komisionálny predaj.

Počet kusov:1 - 3 ks4 - 10 ks11 - 50 ks51 - 100 ks101 - 200 ks
Plechová magnetka 9x5cm:2,5 €2 €1,5 €1,4 €1,3 €

Pri objednávkach väčších množstiev (nad 200 kusov z jedného motívu) sa pýtajte na ceny. Nie sme platcami DPH.

Grafické podklady na výrobu magnetiek

Pri výrobe magnetiek ako aj iných suvenírov je veľmi dôležitá kvalita obrázku (fotografie). Preto sa prosím snažte dodávať fotografie vo veľkom rozlíšení. Ak by sme zistili, že fotografia nie je práve najkvalitnejšia, a teda by sa nehodila na výrobu magnetiek, budeme Vás o tomto stave samozrejme informovať.

Objednávka magnetiek

Magnetky si môžete objednať prostredníctvom e-mailu allprint@allprint.sk, kde nám uvediete Vaše fakturačné a dodacie údaje, počet kusov, zašlete fotografiu, text a napíšete Vaše požiadavky. Magnetky si taktiež môžete objednať osobne v našej predajni, ktorú nájdete v sekcii kontakt. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie aj s cenovou kalkuláciou. O stave objednávky Vás budeme pravidelne informovať.