Často kladené otázky

Prečo mám objednávať cez AllPrint.sk?

AllPrint.sk sa snaží vyhovieť každému, a preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Cez AllPrint.sk si môžete objednať produkt kedykoľvek  a kdekoľvek, narozdieľ od kamenných predajní. Ďalšou výhodou je nízka a konečná cena. Zaplatíte iba za to čo si objednáte.

Je možnosť vidieť produkty ako v skutočnosti vyzerajú?

V Trnave máme otvorenú predajňu COPYCENTRUM-AllPrint.sk, kde máme vytvorené katalógy oznámení a vyrobené rôzne fotodarčeky na ukážku. Radi Vám tu produkty ukážeme, poradíme, a taktiež si ich tu môžete aj objednať. Nájdete nás na Trojičnom nám.10 v Trnave.

Prečo je dobré mať vytvorený účet na AllPrint.sk?

Z dôvodu bezpečnosti Vašich objednávok a samotného systému AllPrint.sk. Údaje ktoré sa nachádzajú v systéme AllPrint.sk nie sú poskytované tretej osobe.

Mam veľa súborov. Ako ich mám nahrať?

Ak máte napríklad textový súbor v ktorom sa nachádzajú údaje, ktoré sa majú nachádzať na produkte a k tomu obrázky, najlepšie je ak vytvoríte ZIP archív. Tento archív vytvoríte pomocou rôznych komprimačných programov ako napríklad WinRAR. Ak si netrúfate vytvoriť ZIP archív, kľudne môžete ostatné súbory zaslať mailom.

Páči sa mi oznámenie ale nehodí sa mi k tomu žiadna menovka na stôl/ pozvánka k stolu/ etiketa na fľašu. Viete mi vyrobiť podobnú menovku/ pozvánku/etiketu?

Áno, samozrejme. Ak sa Vám páči niektorý typ oznámení, stačí nám napísať mail zo žiadosťou o vytvorenie podobneho štýlu pre menovku/ pozvánku/etiketu. Následne my tento motív vyrobíme a nahodíme do e-shopu. Akonáhle bude produkt uložený v e-shope, môžete si ho objednať. Ak máte špecifické požiadavky, kľudne nám napíšte, budeme sa snažiť Vám vyhovieť.

Ako mám postupovať, ak by som chcel iný rozmer vizitiek, oznámení,...?

Kontaktujte nás prosím mailom alebo priamo cez kontaktný formulár v sekcii Kontakt. Nezabudnite prosím uviesť o aký konkrétny typ produktu sa jedná.

Je možné gravírovať na obe strany produktu?

Áno, je možné. Stačí ak uvediete do poznámky aké si želáte gravírovanie a my Vám obratom pošleme cenovú ponuku. V e-shope ponúkame najbežnejšie typy, ktoré su najčastejšie objednávané zákazníkmi.

Ktorý typ papiera si mám vybrať pri objednávaní produktu?

Ak sa neviete rozhodnúť ktorý papier vybrať, možno Vám pomôže sekcia Materiály na ktoré tlačíme. Ak nie ste si ani po tom istý, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi poradíme.

Bude na produkte vytlačené aj Vaše logo?

Nie, nebude. Naše logo je na produkte z dôvodu autorských práv, aby návrh nebol použitý niekym iným. Pred tlačou je logo odstránené.

Ak ma neoslovil žiadny Váš návrh, viete my vyrobiť originálny návrh pre mňa?

Áno. Ak Vás neoslovil žiadny návrh, vieme Vám vyrobiť návrh šitý na mieru. Stačí ak nás kontaktujete mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára v sekcii Kontakt a my Vám obratom pošleme cenovú ponuku.