• Výroba ohybných magnetiek
  • Výroba ohybných magnetiek
  • Výroba ohybných magnetiek
  • Výroba ohybných magnetiek
  • Výroba ohybných magnetiek

VÝROBA OHYBNÝCH MAGNETIEK

Ponúkame výrobu magnetiek z hrubej (až 1mm) magnetickej fólie, ktorej vrchná strana má jemné strieborné trblietky, ktoré dodávajú magnetke na kvalite. Magnetka je ohybná a veľmi dobre drží aj na zakrivených povrchoch.

Vyrábame magnetky v rôznych tvaroch a veľkostiach ako je kruh, srdce, zaoblený obdĺžnik. Avšak najpredávanejší a najobľúbenejší je obdĺžnik o rozmere 7x5 cm.

Cenník výroby magnetiek

Cena výroby magnetiek závisí od objednáného počtu kusov. Magnetky Vám vyrobíme už od jedného kusu. Taktiež ponúkame komisionálny predaj.

Počet kusov:1 - 3 ks4 - 10 ks11 - 50 ks51 - 100 ks101 - 200 ks
Ohybná magnetka 7x5 cm:2 €1,5 €1 €0,9 €0,8 €

Cena iných rozmerov na vyžiadanie. Pri objednávkach väčších množstiev (nad 200 kusov z jedného motívu) sa pýtajte na ceny. Nie sme platcami DPH.

Grafické podklady na výrobu magnetiek

Pri výrobe magnetiek ako aj iných suvenírov je veľmi dôležitá kvalita obrázku (fotografie). Preto sa prosím snažte dodávať fotografie vo veľkom rozlíšení. Ak by sme zistili, že fotografia nie je práve najkvalitnejšia, a teda by sa nehodila na výrobu magnetiek, budeme Vás o tomto stave samozrejme informovať.

Objednávka magnetiek

Magnetky si môžete objednať prostredníctvom e-mailu allprint@allprint.sk, kde nám uvediete Vaše fakturačné a dodacie údaje, počet kusov, zašlete fotografiu, text a napíšete Vaše požiadavky. Následne Vám zašleme grafický návrh na schválenie aj s cenovou kalkuláciou. O stave objednávky Vás budeme pravidelne informovať.

Magnetky si taktiež môžete objednať cez tento formulár:

Vzorky zdarma zasielame s našou grafikou. Pri väčších objednávkach, aj s Vašou grafikou.

Vyberte prosím niektorú možnosť.

Napíšte prosím počet kusov aby sme Vám vedeli vypočítať cenu.

Môžete nám poslať Vašu grafiku, fotografie.

Napíšte nám prosím, o čo máte záujem.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov (čl.8. Ochrana údajov).

Ukážka vyrobených ohybných magnetiek

Nižšie si môžete pozrieť zopár ukážok z našej práce. Magnetky vyrábame ako reklamné magnetky, suveníry, svadobné magnetky a na hocijaké iné využitie.

Výroba ohybných magnetiekVýroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek Výroba ohybných magnetiek