Doprava a platba

Zvyčajná doba dodania je 2-5 pracovných dní, avšak táto doba sa môže líšiť od dostupnosti produktov, veľkosti objednávky a našej vyťaženosti. Termín dodania začína plynúť odo dňa záväzného potvrdenia objednávky a jeho maximálna doba je uvedená v objednávke. Vo výnimočných prípadoch, ak tovar nemôže byť dodaný v dohodnutom termíne budete bezodkladne informovaný predávajúcim o tejto skutočnosti. 

Spôsoby dodania tovaru a cena dopravy:

DOPRAVA KURIÉROM, poprípade našou spoločnosťou: Poštovné a balné je minimálne vo výške 3,90€ pre Slovenskú republiku. Suma poštovného a balného je závislá od hmotnosti objednávky a miesta doručenia. Presná suma poštovného Vám bude upresnená v cenovej ponuke.

Možnosti platby:

PLATBA VOPRED ZÁLOHOVOU FAKTÚROU: Bude Vám vystavená zálohová faktúra v plnej výške objednaného tovaru a dopravy. Po pripísaní fakturovanej čiastky na bankový účet predávajúceho vám bude tovar odoslaný.

PLATBA NA DOBIERKU: Za tovar zaplatíte pri jeho preberaní. V tomto prípade účtujeme navyše poplatok za dobierku 1,50 €.

Predávajúci si vyhradzuje právo dočasne alebo trvalo obmedziť spôsoby úhrady z technických príčin, z dôvodov prekážok na strane predávajúceho alebo sprostredkovateľa týchto služieb alebo z dôvodu vyššej moci.