Potlač textilu

Potlač textilu a tričiek

Vieme potlačiť akýkoľvek textil či už tričká, mikiny, košele, šiltovky, vesty (aj reflexné vesty), spodné prádlo, vankúše, zástery, tašky, podbradnídky, uteráky, stuhy a mnoho ďalšieho. Textil môže byť z bavlny, polyesteru a iných materiálov a ich kombinácií.
Potlač textilu vieme realizovať viacerými metódami. Vybraná metóda závisí od toho, čo sa bude potláčať (texty, grafika, fotografie, aťd.) a na aký materiál sa bude realizovať potlač (bavlna, polyester alebo zmes). Pri výbere metódy prihliadame aj na požadované množstvo potlače.

Potlač tričiek

Tričká patria u nás medzi najčastejšie potláčaný textil. Potlač tričiek realizujeme už od jedného kusu. Používame len technológie potlače, ktoré sme osobne dlhodobo testovali a veľmi dobre poznáme. Tričká vydržia pranie aj na viac ako 60 stupňov v závislosti od použitej technológie. Nakoľko cena potlače závisí od viacerých faktorov ako sú množstvo, veľkosť potlače, farebnosť a technológia tlače, nie je možné pevne stanoviť jednotný cenník. Preto nás pre cenovú ponuku kontaktujte.

Ukážka potlačeného textilu